Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC Essentials pre trénerov dostupné už v českom jazyku - IPC training center

IPC Essentials pre trénerov dostupné už v českom jazyku

2. mája 2017

IPC Essentials (Základy IPC) je úvodný certifikačný kurz pokrývajúci základné znalosti elektronického priemyslu. Napríklad, prečo sú vyvíjané normy, ako tieto normy používať na pracovisku a č certifikácia znamená pre vás a pre vašu firmu. Tento kurz je veľmi vhodný pre kohokoľvek, kto nemá základné znalosti a skúsenosti v elektronickom priemyslu, a pre každého operátora, ktorý sa chce stať certifikovaným IPC špecialistom (CIS). Tento kurz je nevyhnutným predpokladom a požiadavkom pre certifikovaného (CIT) školiteľa alebo vedúceho odborného školiteľa (MIT).

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies