Cookie Consent by Free Privacy Policy website Spolupracujeme - IPC training center

Spolupracujeme

Naše školenia sú zamerané na kvalitu, odbornosť a individuálny prístup. S viac ako 10 ročnou praxou školení za nami stojí dlhá rada spokojných zákazníkov. Našimi klientmi sú malé, stredné a veľké spoločnosti vrátane nadnárodných, ktoré požadujú preškolenie medzinárodných štandardov IPC-A-610, IPC-7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600, IPC-J-STD a ESD školenia vrátane auditu.

MYCRONIC

Mycronic je švédska high-tech spoločnosť, ktorá pôsobí v elektronickom priemysle už viac ako 40 rokov. Mycronic vytvára špičkové výrobné zariadenia pre elektroniku. Naším cieľom je distribúcia Conformal Coating a dispenzing zariadení.

Laserssel

Najlepší svetový poskytovateľ riešení Laser Selective Reflow.

Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe

Popredný výrobca SMT a THT automatických osádzacích zariadení, podávačov a zásobníkov na komponenty pre THT a SMT automaty.

RPS AUTOMATION

Výrobca mimoriadne presných online selektívnych spájkovacích systémov, zariadení pre cínovanie, spájkovanie THT komponentov a systémov na testovanie spájkovateľnosti.

PDR REWORK

Popredný svetový výrobca SMD/BGA reworkovacích staníc vybavených infračerveným lúčom pre presné zaostrenie na komponent, ktorý má byť odspájkovaný alebo zaspájkovaný. Sú doplnené o spodný predhrev a ovládací softvér, vďaka čomu máte nad reworkovacím systémom presnú kontrolu.

TAGARNO

Svetový líder vo vývoji a výrobe digitálnych mikroskopov. Inšpekčné FHD systémy majú Full HD obraz a automatické ostrenie a vedia dosiahnuť až 590 násobné zväčšenie. Systémy je možné rozšíriť o merací softvér.

THERMALTRONICS

Výrobca vysokofrekvenčných spájkovacích staníc na princípe Curieho bodu a príslušenstva pre spájkovanie (spodný podohrev, teplovzdušné systémy, atď.).

HANS KOLB

Nemecký výrobca sa v Európe začal ako prvý v roku 1986 venovať výrobe ESD baliacich výrobkov z papiera s doživotnou garanciou ESD vlastností.

MICROCARE

Vyrába čističe reflow pecí, odstraňovače tavidiel, lepidiel, odstraňovače prachu, zmrazovacie spreje, priemyslové utierky a kefky.

CRM SYNERGIE

Jeden z najväčších výrobcov cínu v Európe ponúka tyčový cín, trubičkový cín, samostatné tavidlá pre cínové vlny a tiež náhradné diely pre osádzacie zariadenia.

H. IKEUCHI & CO. LTD.

Japonská firma vyrába mimoriadne presné zvlhčovače vytvárajúce suchú hmlu, ktorá eliminuje ESD náboj. Jednotlivé typy zariadení tiež znižujú prašnosť a zlepšujú pracovné podmienky pre zamestnancov. Viac o jednotlivých typoch výrobkov IKEUCHI a ich využití v rôznych typoch priemyslov na zvlhcovanie.eu.

STATECH SYSTEMS

Výrobca ESD farieb s prímesou disipatívneho materiálu, vďaka ktorému sú upravené povrchy schopné odvádzať elektrostatický náboj.

ESD MATERIÁLY A VYBAVENÍ

Ako zástupca dvoch najväčších dodávateľov ESD produktov v Európe vieme zabezpečiť kompletné riešenie pre EPA priestory a meracie zariadenia.

GRACO

Graco je svetovým lídrom v oblasti systémov a komponentov pre manipuláciu s tekutinami. Produkty Graco sa pohybujú, merajú, kontrolujú, dávkujú a aplikujú širokú škálu tekutých a viskóznych materiálov používaných v elektrotechnickom a automobilovom priemysle.

KLEPP ABSAUGANLAGEN GMBH

Nemecká firma navrhuje a vyrába riešenie na čistenie vzduchu od výparov, ktoré vznikajú počas ručného spájkovania, selektívneho lakovania ako aj výparov rozpúšťadiel a čistidiel.

MYCRONIC Laserssel Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe RPS AUTOMATION PDR REWORK TAGARNO THERMALTRONICS HANS KOLB MICROCARE CRM SYNERGIE H. IKEUCHI & CO. LTD. STATECH SYSTEMS ESD MATERIÁLY A VYBAVENÍ GRACO KLEPP ABSAUGANLAGEN GMBH

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies