Cookie Consent by Free Privacy Policy website O nás - IPC training center

O nás

Člen ESD asociácie
Člen ESD asociácie
Zabezpečovanie auditov pre EPA priestory podľa STN EN 61340 a podľa korporátnych dokumentov v oblasti ESD, napr.: VW, BMW, atď. Príprava a vypracovanie internej ESD dokumentácie, analýza rizík, poradenstvo a školenie pre ESD koordinátorov a operátorov.
Oficiálne IPC školiace stredisko
Oficiálne IPC školiace stredisko
Realtime Technologies je od 1.10.2015 oficiálne tréningové centrum pre strednú Európu. Ako jediná slovenská spoločnosť Vám ponúkame komplexné portfólio kurzov IPC a ESD školení.
Profesionáli vo svojom odbore
Profesionáli vo svojom odbore
Realtime Technologies a jeho tréneri sú profesionáli vo svojom odbore a majú rozsiahle technické znalosti na medzinárodnej úrovni.

             "You should never stop learning because life will never stop teaching you."

Realtime Technologies SK s.r.o. vznikla v roku 2003 ako dcérska spoločnosť írskej firmy Realtime Technologies Ltd, renomovaného dodávateľa výrobných služieb pre elektronický a automobilový priemysel. Od roku 2010 sme akreditované IPC centrum pre Českú a Slovenskú republiku.  V roku 2015 sme sa stali oficiálnym IPC centrom a ako jediná slovenská spoločnosť ponúkame možnosť trénovať päť štandardov na úrovni trénerov a špecialistov. Naši IPC tréneri sa neustále vzdelávajú v oblasti IPC štandardov a ESD, aby sme naďalej zostali spoľahlivými partnermi firiem z oblasti elektronickej a elektrotechnickej výroby.

 

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies