Profily lektorov

Michal Raus

Po štúdiu na Strojníckej fakulte STU, odbor mechatronika, pracoval Michal Raus v oblasti elektrotechniky. Má rozsiahle teoretické a praktické znalosti s výrobou elektronických zariadení a ich testovaním, návrhom a výrobou dosiek plošných spojov a osádzaním komponentov. Od februára 2014 pôsobí vo firme Realtime Technologies SK ako tréner pre globálne IPC štandardy pre elektrotechnický priemysel a audítor v oblasti ochrany elektronických zostáv pred elektrostatickým výbojom. V pozícii technického manažéra zodpovedá okrem iného za vývoj a výrobu IoT senzorov, analýzu elektronických zostáv a reworky v súlade s IPC štandardmi. Svoje praktické skúsenosti v oblasti ručného spájkovania obhájil aj na Európskom kole súťaže v ručnom spájkovaní organizovanou IPC Association, kde v roku 2015 získal druhé miesto.

Certifikáty:

Master IPC Trainer – IPC-A-610
Master IPC Trainer – IPC-WHMA-A-620
Master IPC Trainer – IPC-7711/21
Certified IPC Trainer – IPC-A-600
Certified IPC Trainer – J-STD-001
Certified IPC Designer– CID2016
ESD Trainer – ANSI ESD-20.20, IEC 61340-5-1

Internal auditor of quality management systems in the automotive industry according to IATF 16949: 2016/ ISO 9001:2015

Jiří Dostál

Jiří Dostál pôsobí v Realtime Technologies CZ od roku 2000. Ako technický riaditeľ zodpovedá za riadenie výroby so zameraním na elektrotechnickú výrobu. Je držiteľom viacerých certifikátov Master IPC Instructor a od roku 2005 vedie certifikačné kurzy IPC. Prečítajte si viac o jeho skúsenostiach. 

Certifikáty:

Master IPC Trainer - IPC-A-610
Master IPC Trainer - IPC-7711/21
Master Instructor MIT - A-600
Master Instructor MIT - WHMA-620

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás