Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC predstavuje štandard pre vysoko spoľahlivé aplikácie - IPC training center

IPC predstavuje štandard pre vysoko spoľahlivé aplikácie

15. júna 2020

Pri výrobe elektroniky je odporúčané používať IPC štandardy. IPC predstavuje najnovší štandard IPC-9797 pre použitie v automobilovej elektronike, leteckých aplikáciách, vojenských a vysoko spoľahlivých elektronických výrobkoch. Nový štandard IPC-9797, Press-fit Standard for Automotive Requirements and other High-Reliability Applications predstavuje komplexný štandard pre kvalifikačné a schvaľovacie požiadavky pre technológiu press-fit.

Čo je potrebné vedieť o technológii press-fit, na ktorú sa táto norma vzťahuje?

  • Pevné pripojenie v náročných podmienkach
  • Kľúčový pri výrobe elektronických a elektromechanických komponentov
  • Jednoduchá montáž
  • Zahŕňa tepelné zóny vs press-fit zóny na jednej doske plošných spojov
  • Požiadavky na charakterizáciu, kvalifikáciu a prijatie

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies