Cookie Consent by Free Privacy Policy website IPC vydalo revíziu nových štandardov - IPC training center

IPC vydalo revíziu nových štandardov

18. marca 2020

IPC asociácia 5. marca 2020 vydala revíziu piatich štandardov pre niekoľko oblastí dodávateľského reťazca.

 

IPC/WHMA-A-620D Requirements and Acceptance for Cable and Wire Harness Assemblies (Požiadavky a prijateľnosť zostáv káblov a káblových zväzkov)

IPC-2223E Sectional Design Standard for Flexible/Rigid-Flexible Printed Boards (Sekčný dizajn pre ohybné a poloohybné dosky plošných spojov)

IPC-2591-Verzia 1.1,  Connected Factory Exchange (CFX)

IPC-1791A Trusted Electronic Designer, Fabricator and Assembler Requirements (Požiadavky na dôveryhodného elektronického návrhára, spracovateľskú firmu a montéra)

IPC- 6012E Qualification and Performance Specification for Rigid Printed Boards (Kvalifikácia a výkonové špecifikácie pre pevné dosky plošných spojov)

 

V prípade dosiek plošných spojov IPC-2223E poskytne návrhárom ohybných a polo ohybných aktualizované obrázky, nové sekcie a komentáre k stohovaniu mikro prekovov a konektorov s nulovou vkladacou silou (ZIF) s dvoma radmi.

IPC-6102E poskytne nové akceptačné kritéria pre vŕtané diery, diskusiu o spoľahlivosti štruktúr s mikro prekovmi v produktoch triedy 3. Tiež stanovuje nové požiadavky na pokovenie dier meďou v nových dizajnoch.

Pre tých, ktorí sa zaoberajú požiadavkami na káblové zväzky a akceptáciu, IPC WHMA-A-620D poskytuje niektoré nové kritéria prijateľnosti, snímky a grafiky cieľových podmienok, revízie pre bezspájkové ovinutie. Pridala sa aj nová časť ohľadom zalisovania pružných plochých vodičov.

Súvisiaci štandard Connected Factory Exchange (CFX) IPC-2591 V1.1 mení sekciu správ a sekciu štruktúry správ. Doplnil sa dodatok A so stručným opisom všetkých zmien oproti verzii V1.0. Dodatok B uvádza akronymy a skratky.

IPC-1791A poskytuje nový dodatok D, ktorý sa týka požiadaviek na certifikáciu organizácie elektronického dizajnu, výroby a montáže mimo územia Spojených štátov.

 

Zdroj: http://www.ipc.org/

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies