Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nové revízie IPC štandardov - IPC training center

Nové revízie IPC štandardov

10. apríla 2024

S radosťou Vám oznamujeme, že dlho očakávané aktualizácie IPC noriem sú tu. Spoločnosť IPC vydala v marci 3 nové revízie základných štandardov:

IPC-7711/21 rev. D

Táto norma poskytuje postupy na prepracovanie, opravu a úpravu zostáv plošných spojov. V tejto revízii sú zahrnuté postupy, ktoré boli predtým vydané ako stránky zmien, aktualizované všeobecné informácie a časť o spoločných postupoch, nové postupy pre BGA využívajúce cielené IR Reflow systémy s integrovaným predhrievačom a všeobecné aktualizácie všetkých ostatných postupov.

IPC-A-610 rev. J

Akceptovateľnosť elektronických zostáv , je popredným štandardom zostáv pre globálny elektronický priemysel. Inšpektori všeobecne prijímajú jeho akceptačné kritériá a spoliehajú sa na vizuálnu reprezentáciu požiadaviek definovaných v tejto norme

IPC-J-STD-001 rev. J

Požiadavky na spájkované elektrické a elektronické zostavy, je štandardom pre procesné požiadavky na spájkovanie elektronických zostáv po celom svete. Je nevyhnutnosťou pre ľudí v elektronickom priemysle, ktorí sa zaujímajú o proces a akceptačné kritériá pre elektrické a elektronické zostavy. 

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies