Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nový dodatok IPC pre automobilový priemysel - IPC training center

Nový dodatok IPC pre automobilový priemysel

15. mája 2020

Organizácia IPC vydala dodatok pre automobilový priemysel, IPC J-STD-001GA / IPC-A-610GA. IPC J-STD-001GA sú Požiadavky na spájkované elektrické a elektronické zariadenia, IPC-A-610GA Prijateľnosť elektronických montážnych celkov. Ide o prvý takýto dodatok, ktorý vyžaduje spoločné použitie J-STD-001GA a IPC-A-610GA spoločne s požiadavkami v dodatku. Prihliada na celý proces výroby elektroniky od montáže po kontrolu s cieľom kontroly dodržania požiadaviek na spoľahlivosť.

Členovia výboru zastupujúci 17 krajín dva a pol roka usilovne pracovali na kritériách a požiadavkách pre zostavy plošných spojov pre automobilový priemysel, ktoré nie sú zahrnuté v J-STD-001GA a IPC-A-610GA. Výbor sa riadil zásadou poskytnutia kritérií, ktoré sa majú používať spolu s kritériami, v niektorých prípadoch miesto kritérií, v základných dokumentoch tak, aby sa zabezpečila spoľahlivosť spájkovaných elektrických a elektronických zostáv, ktoré musia prežiť v prostredí automobilov.

 

Zdroj http://www.ipc.org/

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies