Cookie Consent by Free Privacy Policy website Po troch rokoch znova AMPER! - IPC training center

Po troch rokoch znova AMPER!

6. mája 2022

Po troch dlhých rokoch sa konečne uvidíme na medzinárodnom veľtrhu elektrotechniky AMPER 2022 v Brne. V druhej polovici mája, 17. – 20. 5. 2022 nás nájdete na výstavisku Brno v pavilóne F, v stánku č. 3.06.

Čo všetko Vás v našom stánku čaká?

Predstavíme Vám priemyselné zvlhčovacie jednotky na princípe suchej hmly od japonskej firmy Ikeuchi. Rozprašovacie trysky Ikeuchi vytvárajú ultra jemnú suchú hmlu, ktorá zvlhčí len vzduch, zvýši jeho relatívnu vlhkosť podľa potreby a pritom nezanecháva žiadne stopy na vybavení, nástrojoch alebo priestore. Naša riadiaca jednotka sa postará o automatické spustenie systému, keď relatívna vlhkosť vzduchu klesne pod požadovanú hodnotu a jeho zastavenie, keď je stav optimálny. Údaje pravidelne ukladá, takže máte neustály prehľad o teplote a vlhkosti. Viac o zvlhčovaní priestorov suchou hmlou na www.zvlhcovanie.eu

Budete si môcť na vlastné oči vyskúšať inteligentné digitálne mikroskopy od dánskej firmy TAGARNO. Štyri typy mikroskopov Zip, Zap, Trend a Prestige majú každé svoje špecifiká a poskytujú rozlíšenie od 53x (Zip) po 660x (Prestige).

Viac o mikroskopoch Tagarno sa dočítate tu alebo tu. Katalóg produktov TAGARNO nájdete tu.

Dozviete sa viac o selektívnom lakovaní Mycronic pre elektronické zostavy. Ak ho ešte vo výrobe nemáte, teraz je ten správny čas zmeniť to. Kým sa u nás zastavíte na stánku, prečítajte si tento článok o Mycronic conformal coating.

Ak ešte nepoužívate spájkovacie nástroje od Thermaltronics, na stánku budete mať šancu spoznať a vyskúšať si ich. Ich hroty vydržia mimoriadne dlho, ručné spájkovacie stanice využívajú unikátnu technológiu Curieho bodu, vďaka ktorej presne kontrolujú teplotu a ich spájkovacie roboty pravidelne zbierajú ocenenia. Spájkovacieho robota TMT-R9800S si budete môcť pozrieť v našom stánku. Viac o našej ponuke Thermaltronics si zatiaľ viete prečítať tu.

Zaujímate sa o rework? Potom musíte v našom stánku spoznať reworkovaciu stanicu PDR IR-E3 Evolution. Reworkovacie stanice americko-britskej spoločnosti PDR dokážu reworkovať komponenty, ktoré sa ručne nedajú spracovať a za hodinu na nich dokážete reworkovať priemerne štyri dosky plošných spojov.

Na stánku nebudú chýbať ani senzory teploty a vlhkostiESD krabice, boxy a prepravky na uskladňovanie a prepravu citlivej elektroniky od firmy Hans Kolbodstraňovače lepidiel, tavidiel, prachu, ochladzovače DPS a ďalšie čistiace prostriedky od MicroCare.

Zaznačte si do kalendára už dnes, že 17. až 20. mája sa stretneme v Brne na Amperi. A sledujte nás na sociálnych sietiach, odkiaľ budeme prinášať aktuálne správy: Facebook a Instagram.

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies