Cookie Consent by Free Privacy Policy website Prečo si vybrať IPC a ESD školenie v Realtime Technologies? - IPC training center

Prečo si vybrať IPC a ESD školenie v Realtime Technologies?

23. februára 2020

Realtime Technologies je od roku 2010 akreditovaným IPC centrom pre Českú republiku a Slovensko. Ročne len na Slovensku vyškolíme viac ako 300 IPC špecialistov. V ponuke máme ako jediní na Slovensku päť IPC štandardov na úrovni trénerov a špecialistov. Ako jediní tiež školíme štandard IPC-7711/21 – rework, repair and modification (prepracovanie, oprava a modifikácia). Ponúkame aj ESD školenia. Väčšina našich školení je na mieru a upravená Vašim požiadavkám a potrebám, ako potvrdzujú aj naši spokojní klienti. Školeniami Vás prevedú naši certifikovaní odborníci.

 

Michal Raus má rozsiahle znalosti v oblasti výroby elektronických zariadení a pôsobí tiež ako audítor ochrany pred elektrostatickým výbojom. Vedeli ste aj, že je vicemajstrom Európy v ručnom spájkovaní z roku 2015?

Jiří Dostál pracuje v českej pobočke Realtime Technologies od roku 2000 a príležitostne školí aj na Slovensku. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam zodpovedá tiež za riadenie elektrotechnickej výroby.

 

Viac informácií o lektoroch nájdete v ich profiloch. Okrem školení poskytujeme tiež IPC konzultácie a poradenstvo – kontaktujte nás na info@realtimetec.sk a 02/ 2120 1800 alebo 0917 112 716.

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies