Cookie Consent by Free Privacy Policy website Predstavujeme novú revíziu IPC štandardu WHMA-A-620 D - IPC training center

Predstavujeme novú revíziu IPC štandardu WHMA-A-620 D

28. januára 2020

IPC štandard WHMA-A-620 je odteraz dostupný v novej revízii "D". K dispozícii je v tlačenej a rovnako aj v elektronickej verzii.

IPC WHMA-A-620 je najpoužívanejší dokument s požiadavkami na prijateľnosť káblov a káblových zväzkov. Na aktualizovanej revízii spolupracovali účastníci a experti v oblasti elektroniky a elektrotechniky zo 17 krajín. Tento dokument prináša priemyslu najnovšie kritéria spolu s mnohými novými a revidovanými ilustráciami. Ide o nevyhnutnú príručku pre kontrolórov, operátorov a ďalších pracovníkov, ktorých sa týkajú kritéria prijateľnosti káblov a káblových zväzkov.

Štandard A-620 spoločne pripravujú WHMA (Wiring Harness Manufacturers Association – Združenie výrobcov káblových zväzkov) a organizácia IPC. Norma bola prvýkrát vydaná v januári 2002 a odvtedy sa stala jedným z najdôležitejších dokumentov pre oblasť výroby, materiálov a kontroly. Od svojho vydania bola štyrikrát aktualizovaná a prepracovaná, aby plne vyhovovala potrebám výrobcom káblov a káblových zväzkov.

Realtime Technologies poskytuje odborné certifikované školenia aj pre tento typ štandardu. V prípade záujmu nás kontaktujte na info@realtimetec.sk alebo si priamo rezervujte termín pod školeniami https://ipc-center.com/sk/skolenia/ipc-a-610/

 

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies