Cookie Consent by Free Privacy Policy website Spoznajte našich nových trénerov - IPC training center

Spoznajte našich nových trénerov

27. septembra 2022

Záujem o naše IPC a ESD kurzy je natoľko veľký, že sme rozšírili náš tím. Na školeniach sa odteraz budete stretávať aj s Kristiánom a Beatrix.

 

Kristián Saniga

Kiko študoval elektrotechniku na FEI STU v Bratislave. Je IPC trénerom pre IPC-A-610 a ESD trénerom pre ANSI ESD-20.20 a IEC 61340-5-1. Okrem školení dohliada na to, aby boli vykonávané reworky v súlade s IPC štandardmi. Vo voľnom čase rád cestuje a chodí po horách, či už po vlastných nohách, na bicykli alebo na lyžiach.

 

Beatrix Chrappová

Bea študovala na SPŠCH v Šali v odbore chemickej informatiky. Po skončení štúdia začala pracovať v elektrotechnickom priemysle na rôznych pozíciách: operátorka výroby, programátorka SMT strojov alebo trénerka SMT výroby a reworku. Je IPC trénerkou pre IPC-A-610 a IPC-A-600.

 

Profily všetkých lektorov nájdete tu

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies