Cookie Consent by Free Privacy Policy website Štandard IPC-A-610H dostupný už aj v češtine - IPC training center

Štandard IPC-A-610H dostupný už aj v češtine

22. mája 2022

Populárny štandard IPC-A-610, revízia H, je dostupný už aj v českom jazyku. K dispozícií je v tlačenej forme alebo v digitálnej forme (.pdf).

Štandard IPC-A-610H je najrozšírenejšou normou na akceptáciu elektronických zostáv. Obsahuje všeobecnú aktualizáciu dokumentu, zavádza niekoľko nových typov komponentov pre povrchovú montáž a odstraňuje cieľové podmienky. 

Ide o nepostrádateľnú príručku pre inšpektorov, prevádzkovateľov a ďalšie osoby, ktoré sa zaoberajú kritériami akceptácie elektronických zostáv. IPC-A-610 je vyvinutý v súčinnosti s dokumentom J-STD-001 a IPC/WHMA-A-620.

Objednať si ho môžete na našom e-shope.

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies