Cookie Consent by Free Privacy Policy website Už je k dispozícii aktualizovaná norma IPC-J-STD-001H - IPC training center

Už je k dispozícii aktualizovaná norma IPC-J-STD-001H

15. októbra 2020

IPC-J-STD-001H je celosvetovo akceptovaný štandard pre spájkovanie. Členovia IPC asociácie z 27 krajín poskytli svoje pripomienky a skúsenosti, ktoré boli zapracované do aktualizácie štandardu IPC-J-STD-001H. Norma vyšla 7. októbra 2020. V norme sú zapracované najnovšie kritéria, vrátane používania rentgenu na inšpekciu podmienok spájkovania cez otvory, ktoré nie sú inak viditeľné.

Norma IPC-J-STD-001H je nevyhnutná pre ľudí v elektrotechnickom priemysle, ktorí sa venujú procesom a prijateľnosti kritérií pre elektrické a elektronické zostavy. J-STD-001 sa pripravuje zarovno s normou IPC-A-610. Pre tých, ktorí majú záujem o ďalšie informácie, je tu k dispozícii tiež norma IPC-HDBK-001.

IPC štandardy máme k dispozícii v našom eshope

 

Autor fotky: ThisIsEngineering na Pexels

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies