Cookie Consent by Free Privacy Policy website ESD operátor - IPC training center

ESD školenie pre operátora

Na školení získajú operátori základné informácie o vzniku elektrostatického náboja a jeho presune po rôznych materiáloch. Vysvetlíme im, prečo niekedy treba riešiť ESD ochranu a v iných prípadoch nie. Oboznámia sa so základnými princípmi  eliminácie elektrostatického náboja v EPA zóne. Na záver školenia bude operátori vedieť, aké sú možnosti uzemnenia, budú poznať jednotlivé typy ESD oblečenia a čo všetko treba zabezpečiť, aby nedošlo k poškodeniu elektronickej zostavy. Rovnako budú oboznámení so základnými pravidlami, ktoré treba dodržiavať v EPA zóne.

Vzdelávacie aktivity sú realizované na základe výučbových materiálov:

  • STN 61340-5-1 (IEC/TR 61340-5-1)
  • STN 61340-5-3 (IEC/TR 61340-5-3)
  • ANSI/ESD S-20.20 a IPC štandardy
  • V prípade záujmu vieme do školenia zahrnúť interné smernice zákazníka

Kompletný kurz trvá jeden poldeň deň vrátane záverečnej skúšky.

  • V prípade konania kurzu v školiacich priestoroch Realtime Technologies SK, s.r.o. je minimálny počet účastníkov 5 ľudí. 
  • V prípade konania kurzu v priestoroch zákazníka je maximálny počet účastníkov 15 ľudí. V prípade záujmu o školenia vo Vašich priestoroch nás kontaktujte na info@realtimetec.sk.

CERTIFIKÁCIA:

Všetci účastníci školenia získajú po úspešnom absolvovaní testov certifikát spoločnosti Realtime Technologies z ESD školenia s platnosťou 1 rok.

Najbližšie termíny školenia


 

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies