Cookie Consent by Free Privacy Policy website Školenie na mieru - IPC training center

Školenie na mieru

Ako prvá spoločnosť ponúkame komplexné portfólio IPC a ESD školení pre české a slovenské spoločnosti. Naši zákazníci sú pre nás motiváciou a ich spätné reakcie nás presviedčajú, že poskytujeme profesionálne školenia so širokým záberom a vysokou pridanou hodnotou.

Približne 80% všetkých školení sú vykonávané na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali požiadavky a potreby našich klientov. Všetky naše tréningy obsahujú poznatky o najnovších trendoch a postupoch v elektrotechnickej výrobe. Naša úzka spolupráca s IPC v Amerike a taktiež na európskej úrovni nám dáva profesionálne zázemie, smerovanie a istotu, že budeme svojim zákazníkom prinášať najnovšie poznatky.

Spoločnosť Realtime Technologies je uvedená medzi 38 spoločnosťami z celého sveta, ktorá môže poskytovať konzultačné IPC služby. Naše poradenstvo a podpora vám pomôže získať IPC certifikát s následnou recertifikáciou. S nami sa vždy môžete spoľahnúť na našu podporu, a to aj po absolvovaní školenia.

*
*
*
*
*

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies