Cookie Consent by Free Privacy Policy website Zlepšujeme svet elektroniky - IPC training center

Zlepšujeme svet elektroniky

7. júna 2021

Realtime Technologies je oficiálne IPC tréningové centrum pre strednú Európu. Ako jediná slovenská spoločnosť ponúkame komplexné portfólio kurzov IPC a ESD školení.

IPC certifikátSme členovia globálnej IPC organizácie, ktorá pomáha výrobcom OEM, EMS, DPS, káblových a vodičových zväzkov a dodávateľov pre elektronický priemysel zlepšovať svoje procesy a výrobu. Toto všetko je zabezpečené vďaka overeným IPC štandardom, systému vzdelávania a certifikovania, ktoré pomáha vyrábať lepšie výrobky.

Viac ako 3000 spoločností na celom svete sa spolieha na IPC programy a služby, ktoré im pomáhajú zabezpečiť konkurenčné výhody a finančný úspech.

Pozrite si kurzy, ktoré máme v ponuke:

✔️IPC A-610

✔️IPC 7711/21

✔️IPC-WHMA-A-620

✔️IPC-A-600

✔️IPC-J-STD-001

✔️ESD koordinátor

✔️ESD operátor

✔️Školenia na mieru

 

Späť na Novinky

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies